Кредит готівкою онлайн в Україні

Найкращі пропозиції за Червень 2024

Кредит від Credit7

Credit7
от 0,01% ставка в день
до 7 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 5 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Кредит від Creditplus

Creditplus
от 0,01% ставка в день
до 15 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 7 хв
Видача 24/7
Перекредитування
Перший кредит 0%

Кредит від Miloan

Miloan
от 0% ставка в день
до 1500 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 20 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Кредит від GoFinGo

GoFinGo
от 0,01% ставка в день
до 10 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 10 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Кредит від Alexcredit

Alexcredit
от 0,01% ставка в день
до 12 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 10 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Ніхто з нас не застрахований від тимчасових фінансових трулностей, і кожен з нас має право вирішувати їх по-своєму. Можна позичити кошти, припустимо, у родичів або друзів. При цьому, як правило, відпадає необхідність виплати відсотків. Тим більше, в наш час не обов'язково зустрічатися особисто, можна взяти кредит готівкою онлайн . На перший погляд, відмінний вихід з положення, адже гроші можна снятть в потрібний момент, причому віддавати доведеться тільки безпосередню суму кредиту. Так воно і є, однак далеко не всі можуть скористатися таким варіантом.

Чому кредит готівкою онлайн не беруть в банках

Звертатися до друзів або ж родичам часто незручно з різних причин. Хтось не хоче пояснювати, для чого знадобилися гроші, інші просто не хочуть бути пов'язаними з близькими людьми фінансовими операціями. Можна подати онлайн заявку на кредит готівкою, після чого розраховувати на необхідні кошти в банку. Однак це важко визнати оптимальним варіантом.

І ось з яких причин. Як правило, позичальник відчуває потребу у відносно невелику суму. Але банківські співробітники практично однаково ставляться до всіх своїх. Неважливо при цьому, кредит якого розміру потрібно. Умови його отримання однакові для всіх.

Іншими словами, претендент на кредит зобов'язаний підготувати цілий пакет документів, серед яких:

  • довідка з місця роботи;
  • офіційне підтвердження рівня доходів;
  • письмові докази наявності майна.

На останній пункт слід звернути особливу увагу. Переважна більшість банків при оформленні кредитів надати в заставу найцінніше, що є у людини. Тобто, квартиру, дачу або автомобіль. В цьому і полягає потенційна небезпека: в разі невиплати боргу можна в судовому порядку позбутися застави. Чи варто ризикувати таким чином, кожен вирішує сам.

У великому фінансовій установі від вас напевно зажадають безліч документів, зокрема, довідку про доходи. Пред'явити її може не кожен, в результаті взяти кредит готівкою онлайн буде непросто. До того ж банки, як правило, видають гроші під особисту поруку іншої людини або під заставу майна.

Закладати майно, щоб отримати досить скромний кредит на непередбачені витрати, зважиться далеко не кожен. Значить, має сенс шукати інші варіанти.

Особливості отримання

Багато позичальників звертають увагу на мікрофінансові організації (МФО). У цих структурах можна досить оперативно оформити кредит готівкою онлайн , при цьому можна обійтися без довідок. Співробітники МФО досить лояльно ставляться до клієнтів і не пред'являють їм завищені вимоги. Отримати позику в Україні можна в будь-який час і без особливих проблем.

Від позичальника потрібно тільки вибрати організацію, яка пропонує найбільш привабливі для нього умови кредиту, заповнити встановлену форму і подати заявку. Направити її можна у віртуальному режимі. Після цього слід дочекатися остаточного рішення, яке приймається протягом декількох годин, а то й раніше. Після схвалення кредиту, гроші надійдуть на карту.

Процедура видачі кредиту онлайн відрізняється достатньою простотою. Для неї характерні такі особливості:

  • одержувач може знаходитися в будь-якому населеному пункті країни, його місцеперебування не має значення;
  • відпадає необхідність (як у випадку звернення до банку) в збиранні великої кількості документів;
  • все можна зробити без поручителів;
  • онлайн заявку розглядають досить швидко.

МФО може перевести фінанси на банківську картку або видати безпосередньо на руки. Для отримання кредиту онлайн без карти клієнтові потрібно відповідати наступним вимогам:

  1. Мати вік від 18 років.
  2. Бути володарем національного паспорта.

Можна звертатися відразу в кілька МФО. Після того, як там відгукнуться, має сенс порівняти умови кредиту в різних організаціях, після чого прийняти зважене рішення.

Переваги співпраці з мікрофінансовими установами

В невеликих організаціях не так пильно розглядають кредитну історію, як в банках. Співробітники цих структур розуміють, що людина може один раз несвоєчасно внести платіж з різних причин. Це зовсім не означає, що він не гідний оформити позику в далекійшем. Таким чином, наявність прізвища позичальника в так званий «чорний список» не є, з точки зору менеджерів МФО, перешкодою для отримання кредиту.

Точно так само не впливає на це і вік. Природно, претендент на позику не повинен бути молодше 18 років. Однак якщо він буде пенсійного віку, все одно може отримати бажану суму. Як і особа, що не має офіційного місця роботи, у якого немає можливості надати довідку про доходи.