Мікропозики без перевірки КІ в Україні

Найкращі пропозиції за Травень 2024

Кредит від Credit7

Credit7
от 0,01% ставка в день
до 7 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 5 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Кредит від Creditplus

Creditplus
от 0,01% ставка в день
до 15 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 7 хв
Видача 24/7
Перекредитування
Перший кредит 0%

Кредит від Miloan

Miloan
от 0% ставка в день
до 1500 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 20 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Кредит від GoFinGo

GoFinGo
от 0,01% ставка в день
до 10 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 10 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Кредит від Alexcredit

Alexcredit
от 0,01% ставка в день
до 12 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 10 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Далеко не всі бажаючі можуть отримати на руки необхідну їм суму. Декому не вистачає будь-яких довідок, а хтось не має можливості взяти мікропозик через погану кредитну історію. В такому випадку зневірятися не варто, адже існують різні варіанти.

мікропозик без перевірки кредитної історії

Поправити своє матеріальне становище за допомогою великих банків досить складно. Крім того, у багатьох випадках це зробити практично неможливо. Справа в тому, що великі фінансові установи мікропозик без кредитної перевірки не видають.

Перш ніж видати запитувану суму, банкіри зажадають масу всіляких документів. Мікропозик без ретельної перевірки кредитної історії вони просто не стануть оформляти. Відвідувачам запропонують офіційно підтвердити свої доходи, заручитися підтримкою інших осіб, надати в якості застави рухоме або нерухоме майно. За відносно невелику суму доведеться закладати автомобіль, або квартиру. В цьому криється великий ризик, адже в разі неповернення коштів можна втратити набагато більше.

Крім того, для збору різних довідок позичальникові доведеться витратити велику кількість часу. Все це, разом узяте, відбиває бажання звертатися за кредитом. Навіть наявність повного пакету необхідних документів не є гарантією, що гроші будуть видані. Банк може відмовити в позиці через те, що прізвище клієнта виявилася в так званий «чорний список». Це може статися, наприклад, через якийсь прострочення в процесі виплати попередніх кредитів. Вихід в даній ситуації один - звернутися за допомогою в мікрофінансові організації (МФО), представлені на нашому сайті і оформити мікропозик на карту .

Миттєві мікропозики на карту в Україні

Мікрофінансовий організації як раз і покликані усунути існуючу несправедливість. У цих установах можна оформити мікропозик без кредитної історії. Для здійснення операції в більшості випадків потрібно всього лише національний паспорт.

У наявності також економія часу і сил: для укладення мікропозик без кредитної історії не обов'язково особисто наносити візит в МФО. Досить зайти в Інтернет і заповнити на сайті відповідну заявку. Після дотримання мінімальних формальностей сума оперативно перераховується на картковий рахунок. Розгляд заявки, як правило, займає лічені хвилини.

Відмовляють клієнтам досить рідко, так що є непоганий шанс взяти навіть мікропозик з поганою кредитною історією . Послуги МФО напевно по достоїнству оцінять ті позичальники, яких з якихось причин не змогли свого часу розрахуватися з банками в певні терміни.

Персонал великих фінансових установ відносить деяких клієнтів до категорії неблагонадійних часто в автоматичному режимі, не особливо роздумуючи. Потрапити в список проблемних позичальників можна, прострочивши на день-два щомісячний платіж. При цьому співробітники не вважатимуть за потрібне вислухати доводи клієнтів, наприклад, про тимчасові фінансові ускладнення. У підсумку - зіпсована кредитна історія, яка закриває доступ до отримання грошей в інших банках.

Що стосується МФО, то в цих структурах готові піти назустріч клієнтам і видавати мікропозики без проведення кредитної перевірки. Позичальник при цьому отримує не тільки бажану суму, але і можливо реабілітуватися в базі. Для цього йому необхідно:

  • вносити платежі регулярно і в обумовлений термін;
  • намагатися не допускати затримок;
  • закривати договір в зазначений час.

Ось, в принципі, і все, що потрібно зробити для виключення з «чорного списку» Після того, як клієнт підтверджує свою репутацію сумлінного платника, його прізвище викреслюється з цього переліку.

Таким чином, МФО може видати і займ з поганою кредитною історією . Перед тим, як відправляти заявку, рекомендується уважно вивчити умови від різних організацій, ознайомитися з відгуками користувачів. На цьому сервісі представлені кращі пропозиції, тому без особливих зусиль можна знайти відповідний для себе варіант. Слід врахувати також і такий факт: у разі неодноразових звернень в одну і ту ж МФО можна домогтися зменшення процентної ставки, а також збільшення ліміту видачі грошей.