Кредит на карту з поганою кредитною історією в Україні

Найкращі пропозиції за Травень 2024

Кредит від Credit7

Credit7
от 0,01% ставка в день
до 7 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 5 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Кредит від Creditplus

Creditplus
от 0,01% ставка в день
до 15 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 7 хв
Видача 24/7
Перекредитування
Перший кредит 0%

Кредит від Miloan

Miloan
от 0% ставка в день
до 1500 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 20 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Кредит від GoFinGo

GoFinGo
от 0,01% ставка в день
до 10 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 10 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Кредит від Alexcredit

Alexcredit
от 0,01% ставка в день
до 12 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 10 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Кредит онлайн з поганою кредитною історією отримати в банках досить непросто. Можна навіть сказати, практично неможливо. Існує так званий «чорний список». У нього вносять тих людей, які колись своєчасно не зробили платежі по кредитах. Навіть запізнення всього лише на день-два загрожує занесенням в цей нещасливий перелік. При цьому ніхто не стане розбиратися в причинах, за якими клієнт свого часу не міг внести кошти.

Банки цим не цікавляться. На відміну від них, в МФО (мікрофінансових структурах) можуть обслужити без історії, причому досить оперативно. У деяких ситуаціях розраховувати на кошти на карту можна менш ніж за годину. Максимальний час очікування не перевищує добу.

Чи можна претендувати на кредит онлайн з поганою кредитною історією в банках

Іноді люди відчувають потребу в грошах в борг. Кошти можуть терміново знадобитися на різні цілі, наприклад, на оплату медичних послуг, «палаючої» путівки, навчання, термінову покупку, та хіба мало на що. Буває, коли їх просто ніде. Зрозуміло, завжди є можливість звернутися за допомогою до родичів, друзів, знайомих, колег по роботі, нарешті. Багато з них не відмовляться миттєво допомогти своїм близьким, і зроблять це абсолютно безкорисливо. Іншими словами, не зажадають відсотків. Однак, з різних причин, не завжди зручно вдаватися до їхніх послуг.

Можна попросити кредит у банку. Але тут людини чекають різні неприємні сюрпризи. Ось найголовніші з них:

 1. Необхідність надати солідний пакет документів. У нього входять різноманітні довідки, зокрема, з місця роботи про доходи за певний період часу і інші.
 2. Вимога знайти поручителя. Банківські співробітники мають намір укласти договір з особою, яка в разі неплатоспроможності візьме його зобов'язання на себе.
 3. Вимога надати в якості застави рухоме або нерухоме майно. При порушенні людиною своїх зобов'язань банк має право подати на нього в суд. В такому випадку майно може бути пущено з молотка.

Кожен з цих пунктів здатний стати серйозною перешкодою на шляху отримання кредиту. Особливо останній, адже заради щодо невеликої суми кредиту людина ризикує своїм автомобілем або ж квартирою.

Крім того, кредит онлайн з поганою історією практично неможливо отримати тим людям, які занесені в горезвісний «чорний список». Будь-хто може опинитися в переліку позичальників, які свого часу допустили порушення. Наприклад, не виконали свої зобов'язання за договорами і прострочили платежі. Неважливо при цьому, на який термін кредит і чому так сталося.

Як отримати кредит онлайн на карту в МФО?

В мікрофінансових організаціях в Україні не стануть пред'являти підвищені вимоги. З цієї причини тут можна досить швидко взяти кредит онлайн без кредитної історії. Тут не будуть аналізувати взаємини з банками і дозволять оформити кредит без особливих причіпок. При цьому слід:

 • вибрати ту структуру, в якій можна оформити позику на вигідних умовах або скористатися акційними пропозиціями;
 • уважно вчитатися в пункти договору;
 • оформити заявку онлайн;
 • дочекатися позитивного рішення.

Рекомендується перед підписанням договору на кредит вивчити аналогічні пропозиції інших організацій. Тоді з'явиться шанс тільки придбати засоби на вигідних умовах, але і уникнути непорозумінь з адміністраторами.

Переваги оформлення

Незважаючи на те, що мікрокредитування з'явилося на ринку не так давно, воно встигло стати популярним і зайняти свою нішу. Не в останню чергу завдяки тому, що клієнти придбали можливість подати онлайн заявки на кредит без кредитної історії . Таким чином, вони позбавлені від необхідності проходити ретельну перевірку, за результатами якої може бути прийнято рішення про відмову у видачі бажаної суми кредиту.

Безперечними «плюсами» виступають також:

 1. Просте оформлення кредиту, без зайвих причіпок. Немає необхідності збирати цілий пакет документів, до якого входять різні довідки. Як правило, в фін. закладах просять показати їм тільки національний паспорт.
 2. Різноманітність пропозицій кредитів від різних МФО. Кожен може вибрати найбільш підходящі для нього умови.
 3. Різні акції, що проводяться мікрофінансовими організаціями для залучення нових людей.
 4. Взяти кредит, без відвідування самої організації.
 5. Терміново прийняти кредит на банківську карту, причому в будь-який час доби.
 6. Високий відсоток задоволених заявок.

З огляду на це, має сенс звертатися відразу ж в невеликі фінансові організації, не витративши при цьому час на тривалі розгляди з банками.