Позика під 0 відсотків на карту

Найкращі пропозиції за Травень 2024

Кредит від Credit7

Credit7
от 0,01% ставка в день
до 7 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 5 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Кредит від Creditplus

Creditplus
от 0,01% ставка в день
до 15 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 7 хв
Видача 24/7
Перекредитування
Перший кредит 0%

Кредит від Miloan

Miloan
от 0% ставка в день
до 1500 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 20 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Кредит від GoFinGo

GoFinGo
от 0,01% ставка в день
до 10 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 10 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Кредит від Alexcredit

Alexcredit
от 0,01% ставка в день
до 12 000 грн на 30 днів
На карту
Готівкою
Bank ID
За 10 хв
Видача 24/7
Перекредитування

Кредит без відсотків є досить вигідною пропозицією. В даний час все більше громадян, які відчувають потребу в терміновому взяття грошей на карту, віддають перевагу цьому варіанту. Адже кошти можуть знадобитися в будь-який момент і для самих різних витрат, тому перший займ без відсотків на карту буде відмінним виходом з положення.

Банки не в змозі запропонувати це

Щоб уникнути зайвих питань відразу слід пояснити, чому немає сенсу звертатися в ці фінансові структури. Справа в тому, що банківські службовці не зацікавлені у видачі незначних сум на карту на невеликий проміжок. Навпаки, там дають гроші на карту на місяці, а то й роки вперед, щоб регулярно отримувати належні%. У цьому полягає сенс існування банків.

Таким чином, шукати позики на карту в Україні - заняття невдячне. Великі установи систематично стикаються з великими ризиками, тому піти назустріч людині і запропонувати їм привабливі акції вони не готові.

Альтернативою можуть виступати кредитки, в яких відкрито рахунок та встановлено певний ліміт. Користувачів заманюють за допомогою, так званого пільгового періоду (зазвичай 55 днів), протягом якого можна не платити%. Але тут існує багато «підводних каменів». Самим же головним недоліком виступають досить значні нарахування по закінченні.

Основні переваги кредиту під 0

Мікрокредитування на карту з'явилося не так давно, але досить швидко завоювало популярність у населення. Людям звертаються в МФО (мікрофінансові організації), щоб взяти позику під 0 відсотків на карту, за різними причинами. Найбільш основні:

 1. Простата оформлення. Користувач грошима позбавлений необхідності надавати цілий пакет документів, який зазвичай вимагають банківські клерки. Наприклад, не потрібно пред'являти довідки з місця роботи, про доходи та інші. Досить просто показати паспорт.
 2. Різні умови для позики без відсотків на карту. Можна попередньо вивчити пропозиції різних фін. установ і прийняти зважене рішення.
 3. Спеціальні акції. Можна розраховувати на укладення угоди з найбільш вигідними умовами на карту.
 4. Можливість оформити перший займ дистанційно на карту. Не обов'язково відвідувати організації, витрачати на це час. Домовитися про отримання грошей на кредитну карту можна в інтернеті, зайшовши на обраний сайт.
 5. МФО надають можливість отримати позику на карту не тільки віртуальним чином, але в будь-який час доби. Можна звертатися до них тоді, коли буде зручно. Там немає перерв і вихідних.
 6. Переважна більшість заявок задовольняється.

Таким чином, отримати позики під 0% на карту цілком реально.

Умови кредиту на 30 днів без відсотків

З метою отримання позики на карту онлайн необхідно зробити прості кроки. Слід вжити такі заходи:

 • підібрати установа, яке пропонує найкращі варіанти або проводить акцію;
 • ознайомитися з вимогами;
 • оформити заявку;
 • дочекатися її затвердження.

В загальному, нічого складного в процедурі оформлення немає. Однак потрібно мати на увазі, як правило, пропонуються мікропозик під 0 відсотків двох видів. Вони відрізняються між собою наявністю:

 1. пільгового періоду.
 2. Відсутністю%.

В першому випадку ставка не нараховується. У другому сума повертається частинами без переплат. МФО йдуть на це заради реклами і залучення нових клієнтів.

Але перш ніж погодитися на ці пропозиції, рекомендується вивчити всі можливі варіанти. Бажано провести порівняльний аналіз, щоб вибрати найбільш підходящий. В такому випадку можна отримати не тільки гроші на прийнятних умовах на карту, але і застрахуватися від проблем в подальших відносинах з персоналом кредитних організацій. Зараз їх на ринку представлено безліч, так що має сенс витратити трохи часу на вивчення і прийняти правильне рішення.

Від клієнта вимагається:

 • Ознайомитися з відгуками користувачів;
 • заповнити графи в спеціальній формі;
 • вибрати структуру;
 • подати заявку;
 • очікувати дзвінка фахівця.

Всі ці дії можна зробити за допомогою нашого сайту.